052-4423268
לייעוץ חייגו או השאירו פרטים

 

 

לא יודע איזה יועץ לקחת? כיצד לבחור בין חברות הייעוץ העסקי

»
»
»
לא יודע איזה יועץ לקחת? כיצד לבחור בין חברות הייעוץ העסקי

כיצד יודעים לבחור יועץ ארגוני? האם יש צורך במומחה בבניית תוכנית עבודה עסקית? עזרה בהקמת בעסק, המדריך המקוצר לבחירת חברות ייעוץ עסקי

בחירה

מהי חברת ייעוץ עסקי?

בשוק הישראלי קיימות מספר רב של חברות המספקות שירותים בהקמת עסק כגון:

כל חברה מומחית בתחומים שונים וישנן כאלו המחזיקות מגוון אנשי מקצוע בתחומים מגוונים. חשוב מאוד לבחור יועץ או חברה המתמחים בסוג הייעוץ שאתה זקוק לו בעסק שלך. חשוב מאוד לא להתפתות ליועצים מומחים במגוון רחב של תחומים, היות ואי אפשר להיות מומחה בהכל.

 

התמחות ביעוץ עסקי לפי איזור (חיפה/תל אביב) האם זה חשוב?

יועץ עסקי אשר נולד, גדל ו/או מכיר מתהליכי ייעוץ קודמים את האיזורים הגיאוגרפיים שבהם נמצא העסק מהווה יתרון משמעותי על יועצים אחרים.

מדוע? משום שישנם פרמטרים רבים הקשורים למיקום (גם עבור עסקים שאינם קמעונאים) - כגון היכולת לגייס עובדים, שכר, שפה מקומית, היכרות וקשרים מקומיים וכו'.

 

כיצד לבחור חברת ייעוץ עסקי לעסק קטן?

ליזום או לנהל עסק קיים זה לא תהליך פשוט. חשוב מאוד לבחור את היועץ המתאים שיסייע לך בתהליך היזמות העסקית, הגדלת המכירות, שיפור השירות, תכנון תקציב לעסק או כל נושא אחר שבו אתה זקוק לייעוץ. בבחירת יועץ עסקי מומלץ:

  • לבחון ניסיון וידע בתחום שבו אתם זקוקים לייעוץ
  • שיחת ממליץ לעסקים שבהם עבד בעבר
  • תחום הייעוץ אינו מוסדר בחוק, אך הוכחה לתארים וחברות באיגוד מקצועי כמו איפ"א בהחלט יכולה לעזור בקבלת החלטה לבחירת יועץ

 

לסיכום

תארים אקדמיים ורזומה מרשים אינם ארובה להצלחה. חיבור אישי עם היועץ חשוב מאוד לעבודה המשותפת בינכם. לפני תחילת העבודה, דרוש פגישה בארבע עיניים ובדוק שאתם משדרים על אותו הגל

 

תהליך ייעוץ עסקי בקבוצת ברק לעסקים

קבוצת ברק לעסקים מתמחה בייעוץ עסקי 360 לעסקים קטנים וארגונים. באנצעות קבוצת המומחים שלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקיף בכל הנושאים הקשורים לעסק כגון: בניית תוכנית עבודה, שיווק דיגיטלי, הגברת מכירות, פיתוח מנהלים, שיפור השירות, התייעלות פיננסית ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם:
FB