052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

גיוס עובדים להייטק

  1. דף הבית
  2. גיוס עובדים להייטק

מחפשים עבודה או מחפשים לגייס עובדים בהייטק? מגוון פתרונות לגיוס עובדים ומציאת עבודה בחברות סטארטאפ וגיוס עובדים.

גיוס עובדים להייטק

גיוס עובדים להייטק הוא שלב קריטי להצלחת העסק ואין זה משנה באיזה שלב הוא נמצא, בין אם זה בשלב הפיתוח, התחזוקה ובכלל. העובדים הם שמחזיקים ומקדמים את הפעילות היומיומית של בית העסק וכדי שזה יתנהל על הצד הטוב ביותר, חשוב להשקיע  בהון האנושי – מעבר ליכולות המקצועיות של העובדים, חשוב לבחון את המוטיבציה, הרצון להתקדם ולקדם וכמובן את האינטראקציה החברתית ובעיקר אם מדובר על עבודה בצוות. "ברק לעסקים" מאפשרת לבעלי העסק להתמקד בפיתוח ובקידום הפעילות העסקית כשהיא באותו הזמן בדיוק מבצעת את החיפוש המוקפד והמקצועי ביותר אחר העובדים להם זקוקה החברה. ניסיון וותק ומקצועיות גם יחד, מאפשרים את איתור העובדים המובילים והמדויקים לבית העסק שלכם. 

לגייס עובדים היא מומחיות בפני עצמה

ההייטק הוא תחום מתפתח בעולם כולו ובישראל בפרט. אין ספק הקצב המהיר שהוא צועד, מצריך עובדים מיומנים ומקצועיים בכל נקודת זמן. אז נכון, הבועה התפוצצה מזמן אבל החברות ממשיכות להתפתח ולהציג עליה מתמדת. אחת הסוגיות אל מולן מתמודדים בעלי העסקים כחלק אינטגראלי מהפעילות השוטפת, היא גיוס עובדים לסטארטאפ / גיוס עובדים לחברות הייטק. משום שהיצע המועמדים הוא רב והליך הסינון הוא מורכב וגובה משאבים רבים, מעדיפות החברות השונות להסתייע בחברות השמת הייטק מקצועיות. חברות מקצועיות, מצליחות לעיתים תוך זמן קצר מאוד, לגייס את העובדים הנדרשים לחברה לאישור המעסיק. 

חברת כוח אדם הייטק

כך מתבצע הגיוס הלכה למעשה

על מנת לגייס עובדים שישריינו משרות חמות בחברות הייטק, יש להיערך להליך מורכב אשר יכלול מספר רב של שלבים - כל אחד מהשלבים השונים, יסדיר את המקצועיות המתבקשת למשרה הספציפית עליה מתמודד המועמד. כל עוד אתם לא מחזיקים בניסיון הגיוס המתבקש לחברות הייטק בסדר גודל שונה, מומלץ שתפנו להסתייע בחברה מקצועית שזה כל עיסוקה – גיוס להייטק. הקריטריונים שיקבעו את הצלחת הגיוס תלויים רבות בהכרות מוקדמת עם המועמדים השונים (ניסיונם ההכשרה והמקצועיות אותם הם מציגים), הכרות עם אופן העבודה של חברות ההייטק השונות, להחזיק בקשרים הנדרשים להפצת הבשורה אודות הגיוס ועוד. משום שהליך גיוס להייטק הינו הליך מורכב וכזה שדורש זמן רב ומספר שלבי ראיונות / בחינות, חשוב לבצע זאת היטב ולהשיג מועמדים רציניים שישריינו את המשרות האיכותיות שיש לכם להציע.

חוסכים לכם כסף רב

כאמור גיוס עובדים להייטק הוא הליך מורכב אשר דורש לא מעט הקרב של זמן, כסף, כוח אדם, ובכלל. כל חברה אשר השכילה להיעזר בשרותיה של חברת השמה מקצועית ומובילה, חסכה לעצמה חיסכון דרמטי בהוצאות. קחו בחשבון כי ויתור על עזרה חיצונית של חברת השמה, תדרוש מכם לפרסם מודעה, לקבל ולקרוא קורות חיים, לזמן לראיונות עבודה שחלקם ללא צל של ספק יהיו בלשון המעטה לא מוצלחים – את כל הזמן הזה אתם יכולים לחסוך וכידוע, זמן שווה כסף. 

אז נכון, חברות כוח אדם הייטק / סטארטאפ ועוד, ידרשו תשלום בעבור השרות המקצועי אותו הם יספקו לכם, אך ללא צל של ספק, הם יחסכו לכם משמעותית בהוצאות ואם מדובר על כסף ומקצועיות, אין ספק שזה ישתלם לכם. 

לא רק בכסף חוסכים לכם, גם זמן הוא פקטור משמעותי

מעבר לכסף, זמן הוא משאב נחוץ מאוד בחברות הייטק בפרט ובחיים בכלל. כדי לאפשר לכם לנצל את הזמן על הצד הטוב ביותר וכדי למנוע מכם לבזבז זמן רב על ראיונות לא מוצלחים, אנו ממליצים להיעזר בחברת השמה להייטק שמעסיקה צוות מקצועי ומוביל שמאפשר בחינה מדוקדקת של כל עובד מול כל משרה וחברה. חברת השמה מעבר ליכולותיה המקצועיים, מחזיקה במאגר נרחב של מועמדים פוטנציאלים כך שמהרגע בו אתם מבינים שמתפנה לכם משרה ועד הרגע בו ניתן להפנות אליכם מועמדים, יכולים לעיתים לעבור כמה שעות בודדות מבלי שתקראו קורות חיים שלא תואמים את אופי המשרה או חלילה תבזבזו זמן על ראיון (גם אם הוא טלפוני) על מועמדים שרמת המקצועיות שלהם לא תואמת את דרישות התפקיד. חברת השמה היא שדואגת להתאמה מדויקת ומושלמת של המועמד אותו היא מעבירה לחברת ההייטק ומהרגע הזה, למעסיקים קל משמעותית לבחון התאמה. חשוב לקחת במקביל בחשבון את הזמן אותו חוסכים גם עבור המועמדים שמחפשים את משרת חלומותיהם או לפחות קרוב לכך. במקום שישלחו לעשרות / מאות מעסיקים את קורות החיים שלהם, הם מעבירים אותם מספר פעמים בודדות אל חברות השמה ומקבלים קריאות לראיונות. 

סודיות מובטחת 

לא פעם במסגרת גיוס להייטק נדרשת סודיות הן מצד המעסיק והן מצד המועמדים. המועמדים שעדיין עובדים בחברה ספציפית ובמקביל מבקשים מסיבותיהם שלהם להחליף את מקום העבודה, לבטח לא ירצו שהמעסיקים ישמעו כי הם מחפשים משרה חדשה ומהצד השני ישנן חברות אשר עובדות על מיזמים שדורשים סודיות ,מעסיקים שמחפשים עובד חדש במקום הנוכחי אך עדיין לא רוצים שהשמועה כי הוא עומד לפנות את הכיסא תגיע לאוזניו ועוד. סיוע של חברות השמה לעובדי הייטק מאפשרת את השמירה המקסימאלית על הסודיות הנדרשת – במקום שהמעסיק / העובד יסתכנו בחשיפת החיפושים, יש מי שיבצע אותם עבורם. העזרה שתתקבל מחברת ההשמה, תמנע מחברת ההייטק לפרסם מודעת דרושים ו/או לערוך סינון מועמדים במשרדי החברה וכל זאת במעטה סודיות כמתבקש. 
אם גם אתם נדרשים לעובדים חדשים בחברתכם ואם הסודיות חשובה לכם, אתם מבקשים לחסוך זמן ו/או כסף, חברות השמה הן הפתרון האידיאלי עבורכם. ככל ותשכילו להוציא את המשימה אל מחוץ לחברה, כך תיווכחו שהמשימה משתלמת הרבה יותר. "ברק לעסקים" ישמחו לבצע עבורכם את הסינון המוקפד והמקצועי ולהעביר לכם מועמדים שמתאימים ככפפה ליד ולא פחות מכך – כאן בשביל השקט שלכם.

מהו הניסיון של קבוצת ברק בגיוס להייטק?
אנו קיימים מעל 10 שנים. הניסיון שלנו כולל איוש של מאות תקנים מוצלחים בכל שנה למעל 500 לקוחות בתעשיית הייטק.
לאילו תחומים אנו מגייסים?
קבוצת ברק מגייסת למגוון רחב של משרות בתעשיית הייטק כגון: בכירים, משרות פיתוח, סייבר, שיווק, הנדסה, ביוטק, כספים ועוד.
כמה זמן לוקח לאייש משרה?
זמן האיוש תלוי בפרופיל המשרה, השכר המוצע, אטרטקטיביות הארגון לעובדים ובנכונות של המנהל המגייס לקדם את תהליך הגיוס. לכן, קשה לתת הערכה מדויקת לפני קבלת כל הפרטים.
כמה מועמדים מקבלים בחודש?
תלוי בסוג המשרה ובפרופיל. למשרת מפתח עם ניסיון של 3-4 שנים בשפות נפוצות ניתן לקבל בין 5-10 קורות חיים רלוונטיים בחודש.
FB