052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

חברות השמה ביוטק - מומחים לגיוס לפארמה ומכשור רפואי

  1. דף הבית
  2. גיוס עובדים
  3. חברת השמה לביוטק
  4. חברות השמה ביוטק - מומחים לגיוס לפארמה ומכשור רפואי
חברת השמה ביוטק

מגייסים עובדים מעולם הביוטק? "ברק לעסקים"  חברת השמה ביוטק, תסייע לכם לאתר את העובד המדויק לצרכי הארגון. ברק פועלת בתחום הגיוס והשמת עובדים בהצלחה יתרה מזה שנים. לחברה הניסיון, המקצועיות, המוניטין ובפרט הידע הנרחב לגיוס העובד המקצועי מתחום הביוטק – בחברותינו מגוון נרחב של מועמדים מקצועיים ויכולות מקצועיות לאתר עובד שאינו מצוי במאגר הנוכחי. 

שלבי העבודה המוגדרים בברק, מאפשרים לבעלי העסקים להתפנות מהליך הגיוס לתהליכים הנדרשים בתוך הארגון תוך ידיעה שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונם. אנו מלווים אתכם בכל אחד משלבי הגיוס, החל מאפיון הצרכים, דרך סינון ראשוני של העובדים, הבאתו אל פתח חברתכם להתרשמות ראשונית ועד נוכחות וליווי בשלב החתימה על חוזה העבודה.  אנו מלווים אתכם בליווי אישי וצמוד מתחילת התהליך ועד ההשמה המדויקת ביותר עבורכם.

חברת כוח אדם ביוטק - איך מגייסים את העובד המצטיין 

תהליך גיוס מצריך יעילות, תחכום, ידע, ניסיון וחוכמה. כדי שגיוס העובד יהיה נכון ומדויק, יש צורך להכיר את עולמות הביוטק על בורים, מצד אחד יש לאפיין את צורכי הלקוח ומהצד השני להבין ולהכיר את דרישות המועמדים והחשוב ביותר, להשכיל לשלב ביו השניים. כדי להצליח במשימת הגיוס ולהציג לבעלי העסק את העובד המושלם, על חברות כח אדם פארמה להציג בין היתר : ניסיון, מקצועיות ומיומנות, ליווי צמוד ומקצועי, מאגר גדול של מועמדים ועוד.

חברות גיוס עובדים ביוטק - תהליך מהיר ואפקטיבי 

חברות השמה ביוטק חייבות להתמחות בהליך גיוס מהיר ואפקטיבי. חשוב לזכור ולהבין כי ככל והתהליך מתנהל בעצלתיים כך הסיכוי לאבד עובדים טובים ואיכותיים לטובת המתחרים הוא גבוה יותר ולהיפך. כדי לדייק את החיפוש חשוב מאוד לעבוד בתהליך נכון ומקצועי ובין היתר לבצע אפיון נכון של המשרות, לבצע מיון ראשוני מקצועי לרוב של קורות החיים ומיד אחר כך לעבור למיון הטלפוני ורק לאחר התאמה מיטבית להעביר את פרטי המועמד ללקוח וכמובן השלב האחרון הוא קליטת העובד בבית העסק. חשוב לזכור ולהקפיד על מקצועיות ולא להעביר ללקוח את הפניות הלא רלוונטיות. גיוס לביוטק הוא מאוד מקצועי וחשוב לבחור ספק רלוונטי.

זכרו כי מרגע פרסום המשרה, סביר ויתקבלו מאות קורות חיים שחלקם כלל לא רלוונטיים וכדי לצמצם את מספרם מבלי לפספס את הרלוונטיים, יש צורך בעיניים מקצועיות אשר מכירות את תחום ההשמה לפארמה וכאלו שייקחו את המשימה המורכבת, אך החשובה כל כך מהמעסיק.

גיוס עובדים לביוטכנולוגיה - הזמן שלכם יקר 

אין ספק שלזמן יש אפקט משמעותי ודרמטי בניהול עסק ועל כן אנו כאן כדי לשמור לכם עליו ולאפשר לכם להוריד מלוחות הזמנים את פעולת הגיוס. אנו מעבירים לכם אך ורק מועמדים מתאימים וחוסכים לכם זמני מיון וראיונות עבודה לא רלוונטיים ובכך מאפשריים לכם להתמקד במשימות החשובות בעיקרן. עוד חשוב לנו להביא אל פתחו של בית העסק מועמדים שהסיכוי שתרצו אותם כחלק בלתי נפרד מהצוות הוא גבוה ולהיפך, אנו נשלח אליכם מועמדים שרוצים וחושקים להשתלב בבית העסק שלכם. השמת בכירים ביוטק הוא עסק למקצוענים וכדי להשיג את ההתאמה המקסימאלית חשוב לשכור את שרותיה של חברה בעלת ניסיון וותק רב שנים. 

גיוס כוח אדם לביוטכנולוגיה - חשיבותה של דיסקרטיות

שוק ביוטק עובד לרוב בהשמה דיסקרטית בלבד. כדי שלא תאלצו להתמודד עם אי נעימויות, אנו מציעים לכם שרות דיסקרטי מתחילתו ועד סופו. אנו מודעים לעובדה שלעיתים הגיוס מתבצע עוד לפני פיטורי העובד הנוכחי וכדי שזה לא יחשף לעובדה שאתם מחפשים מועמד שיחליף אותו, אנו מתנהלים בדיסקרטיות המרבית ולא חושפים את העובדה שאתם מחפשים מחליף. גם העובדים העתידים שבחרו להירשם במאגר העובדים שלנו, מודעים לדיסקרטיות באמצעותה אנו עובדים ומרגישים בנוח להיות ברשימה וזאת מעל אף שהם מועסקים במקומות חלופיים. 

רושם ראשוני בשיחה עם חברות השמה לביוטק

רבים סבורים כי הרושם הראשוני הוא שיקבע לכאן או לכאן אך המציאות מעט מתנגדת לאמרה זו. רושם ראשוני בהחלט יכול להטעות וגם בתחום השמה לפארמה – לעיתים היכולות והאופי של העובד מתגלים רק לאחר מספר שבועות / חודשים ועל כן נדרשת אבחנה מדוייקת. אם למעסיק היה את הזמן לראיין כל עובד פעמיים, הרי שהוא היה יכול לאתר טוב יותר מועמדים וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. השמה ביוטכנולוגיה היא המומחיות שלנו. "ברק לעסקים" תשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולגייס יחד איתכם את העובד המצטיין הבא שיצליח לבצע עבודתו במקצועיות מרבית. 

אולי יעניין אותך גם:
FB