053-3348847
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

חברת השמה לבכירים

  1. דף הבית
  2. השמה לבכירים
  3. חברת השמה לבכירים

אם אתם רוצים חברות השמה איכותיות לגיוס בכירים, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם

גיוס בכירים

ברק לעסקים מתמחה בהשמת עובדים בכירים בישראל - היכולת להתאים את העובד לעסק ואת העסק לעובד מובילה למצוינות ולהצלחה מסחררת. ברק לעסקים מתחייבת להעניק לכלל לקוחותיה מקצועיות מהשורה הראשונה, אפתיות ויחסי אנוש מובילים, שקיפות מלאה לכל אורך הדרך ושירות המותאם במאת האחוזים לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מכם. 

ברק עסקים פיתחה מודל ייחודי ומותאם לעידן הנוכחי, באמצעותו מתבצע גיוס עובדים בכירים מדויק בכל קנה מידה ובהתחשב בכלל היבטי הגיוס האינדיבידואליים לכל אחת מהחברות איתן אנו עובדים. היכולת לאפיין את הצרכים לצד השירות הסבלני והאדיב ובצירוף הכרת השוק והמקצועיות שנרכשה עם השנים, מובילים יחד להצלחות מדויקות של גיוס בכירים.  

חברות כוח אדם בכירים - בחרו בחברת השמה מקצועית 

כל בית עסק מבקש לגייס את האדם הנכון למשרה הנדרשת. אין ספק כי ההון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר לבית העסק, אך כיצד מגיעים אל אותו האדם? באמצעות חברות השמה בכירים שמכירות את האופן בו נכון לבצע את ההתאמה המדויקת ביותר. כדי שחברת השמה תהיה מובילה, עליה להחזיק מאגר גדול ונרחב של מועמדים, עליה להיות מקצועית, דהיינו להתאים בדיוק את המועמדים למשרה ביחס לדרישותיה, חשוב שבעלי המקצוע בחברת ההשמה ידעו למקד את צרכי הארגון לצד צרכי המועמד והנתונים איתו מגיע העובד. 

השמה למשרות בכירים - סודיות מובטחת לכל אורך הדרך

לסודיות משמעות גדולה בהליך הגיוס. חברת השמת בכירים צריכה / חייבת להכיר בסודיות הנדרשת ולפעול על פיה. על תהליך הגיוס להיות דיסקרטי על כל שלביו ולדאוג שפרטי המשרה כמו גם פרטי המועמד לא זולגים אל מחוץ להליך הספציפי ו/או לחברת ההשמה. חשוב להבין כי לעיתים הגיוס מתבצע בזמן שהעובד אותו יחליף המועמד טרם פוטר וכך גם המועמד יכול להיות מועסק תוך כדי חיפוש משרה תחליפית. חוסר דיסקרטיות עתידה לגרום למפחי נפש ולפגום במקצועיות החברה. 


מאגר מועמדים נרחב לבחירתכם

חברת השמה לבכירים מקצועית ומובילה מחזיקה במאגר עובדים פוטנציאלים בדגש על איכותיים, כך הארגון יכול לבחור את האחד מתוך מספר מועמדים. ככל והמועמדים רבים יותר, כך ניתן לאתר את המקבץ המתאים בדיוק רב לתנאי המשרה ולהיפך, היה ומספר המועמדים אינו רב, הרי שעתידות להתקיים פשרות בבחירה.
חברות השמה לבכירים מדייקת את הבחירה של המועמדים לצרכי הארגון וזאת מתוך מגוון עובדים בכירים הרשומים במאגר אותו היא מטפחת במשך שנים. יש לקחת בחשבון כי אל חברה מקצועית מגיעים המועמדים בכוחות עצמם עצם השם המוביל בו מחזיקה חברת כוח האדם. 

אבחון ומיון להשגת המועמדים המובילים

אחד השלבים המקצועיים אותו עתידה להעביר חברת כוח אדם את המועמד הוא האבחון והמיון הראשוני שידייקו את ההתאמה העתידית של המועמד אל מקום העבודה. רק חברה מקצועית תצליחו להעביר את תהליך המיון בהצלחה ואת האבחון המוקפד.

ככל שהשלב של האבחון יתבצע במקצועיות יתרה, כך תחסוך חברת ההשמה לבכירים את מפחי הנפש ובזבוז הזמן הן של המעסיקים והן של המועמדים – עם חברת השמה בכירה ומובילה חוסכים זמני עבודה ומדייקים את התהליך. 

יעוץ והכוונה על כל שלבי ההליך 

גיוס בכירים מתבצע באופן מקצועי או שלא יתבצע כלל, משום שמשרת בכירים היא המשרה אולי החשובה בארגון וטעות בגיוס יכולה להוביל את הארגון למדרון וחבל שכך. חברת השמת בכירים מקצועית ומובילה, מלווה את בית העסק בכל אחד משלבי הגיוס, החל מהשלב הראשוני של הגדרת התפקיד, דרך איתור המועמד הראוי ביותר, ועד קבלת ההחלטות, בחירת המועמד וחתימה על חוזה עבודה מוצלח ופורה.

ברק לעסקים איתכם לכל אורך הדרך

קבוצת ברק לעסקים מזמינה אתכם ליהנות מהליך גיוס פורה ומקצועי על כל שלביו. החברה מתחייבת למקצועיות, למועמדים ראויים, להקשבה וסבלנות וכמובן לשמירה על קשר רציף וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו. ברק חברת 
השמה לבכירים עם ברק לעסקים, מכשירה את מנהלי תיק הלקוחות בחברתה - מבצעת סדנאות, הדרכות וריענונים תקופתיים במטרה לשמור על סטנדרט גבוהה ומקצועיות חסרת פשרות.
אנו מתחייבים ללוות אתכם לכל אורך הדרך החל משלב הגדרת התפקיד ועד שלבי חתימת החוזה תוך הקצאת המשאבים הנדרשים לכם. אנחנו עובדים עם הלב ועם המקצועיות הגבוהה ביותר, כדי להשיג לכם עובדים בכירים ומקצועיים בלבד.

אולי יעניין אותך גם:
FB