052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

איתור טאלנטים - גיוס עובדים להייטק

 1. דף הבית
 2. מרכז ידע ומאמרים
 3. משאבי אנוש, גיוס ופיתוח מנהלים
 4. איתור טאלנטים - גיוס עובדים להייטק
משרה חלקית או מלאה

כאשר עולה הצורך לגיוס עובדים להייטק, המטרה תהיה לגייס טאלנטים מובילים, אשר בכוחם להניע את החברה המגייסת קדימה. חברת השמה המתמחה באופן פרטני בנושא של גיוס עובדים להייטק, תחזיק ברשותה גישה למאגרים רחבים של מועמדים, תהליכי גיוס יעילים ומומחיות בנושא של מיקור והערכה של טאלנטים בתחום.

יתרונות רבים אלו גורמים לכך שחברות הייטק רבות, בוחרות להסתייע באותן חברות גיוס עובדים ולמעשה, להגיע לאנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים.

השמת עובדים בהייטק - איך עושים את זה נכון?

השמת עובדים בהייטק מצריכה נקיטה בגישה אסטרטגית המותאמת לצרכים ולמטרות הספציפיות של החברה. כחלק מכך, יש מספר צעדים בהם כדאי לנקוט בדרך לגיוס העובדים המתאימים ובין היתר: הגדרה מקיפה ומדויקת של דרישות העבודה.

כתיבה של תיאורי תפקיד משכנעים. שימוש במגוון ערוצים ופלטפורמות לגיוס עובדים ולאיתו טאלנטים. וכמובן, סינון ומיון קפדני של מועמדים.

כאמור, חברת השמה מקצועית ומנוסה, המתמחה בגיוס להייטק יכולה לבצע את כל הפעולות הללו עבור החברה המגייסת, ולוודא שהיא עושה זאת בצורה הטובה ביותר.

גיוס כוח אדם להייטק עם חברות השמה

גיוס אנשי עובדי הייטק חברות השמה, יכול להבטיח את החיבור הטוב ביותר בין מעסיקים למועמדים המתאימים. לרוב הדרך המשותפת של חברת הייטק עם חברת השמה מתחיל בהעברת תיאורי המשרות, הכישורים והניסיון הנדרש מהמועמדים.

בשלבים הבאים, חברת גיוס כוח אדם אמורה לעשות שימוש בשיטות שונות באמצעותן ניתן להגיע למועמדים המתאימים כמו: לוחות דרושים, לינקדאין, פלטפורמות נטוורקינג מקצועיות ועוד..
לאחר מכן, חברת ההשמה אמורה לבצע מיון ראשוני והערכה – בכדי לוודא התאמה הן למשרה והן לדרישות החברה.

חברות גיוס כוח אדם אף ילוו את החברה המעסיקה גם בהמשך הדרך, בתיאורם רעיונות, ניהול משא ומתן על ההצעה, מתן תמיכה שוטפת ועוד..

סוגי חברות הייטק שמגייסות עובדים

כידוע, חברות הייטק מקיפות מגוון רחב של תעשיות הממנפות טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות לפיתוח מוצרים, שירותים או פתרונות. כחלק מכך, ישנם מספר סוגים נפוצים של חברות הייטק שמגייסות עובדים לעיתים שכדאי להכיר:

 • חברות פיתוח תוכנה - חברות אלו יוצרות ומתחזקות מוצרי תוכנה, החל מאפליקציות סלולריות ועד לפתרונות תוכנה ארגוניים.
 • יצרניות חומרה - חברות שמתכננות ומייצרות רכיבי חומרה אלקטרוניים, התקנים וציוד.
  חברות שירותי טכנולוגיית מידע (IT): חברות המספקות ייעוץ IT, מיקור חוץ ושירותים מנוהלים לעסקים.
 • חברות תקשורת - חברות המספקות שירותי תקשורת, כגון שירותי אינטרנט, טלפון וטלוויזיה, לרוב באמצעות רשתות קוויות או אלחוטיות.
 • חברות ביוטכנולוגיה ותרופות - חברות אלו מתמקדות בפיתוח טיפולים חדשניים, תרופות ומכשור רפואי תוך שימוש בטכניקות ביוטכנולוגיה ופרמצבטיות חדשניות.
 • חברות מסחר אלקטרוני ואינטרנט - חברות המפעילות פלטפורמות מקוונות לקנייה, מכירה או מתן שירותים שונים דרך רשת האינטרנט.
 • חברות טכנולוגיה פיננסית (פינטק) - חברות הממנפות טכנולוגיה כדי לספק שירותים פיננסיים כגון תשלומים, הלוואות, השקעות וביטוח.

יתרונות גיוס עובדים עם ברק לעסקים

אם גם אתם מעוניינים לגייס עובדים להייטק, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהמועמדים המוכשרים ביותר, המקצועיים ביותר וכמובן, המתאימים ביותר. מהסיבה הזאת ברק לעסקים – חברת השמה מומלצת ומנוסה, מהווה את הבחירה הנכונה.

הודות לניסיון, קשרים, כלים מתקדמים למיון עובדים והיכרות מעמיקה עם עולם ההייטק – תוכלו להיות רגועים שאתם עתידים להיחשף רק למועמדים מתאימים.
החברה מקפידה לעבוד עם אמצעי הסורסינג החדשניים והמתקדמים ביותר, מה שמאפשר לה לאתר את הטאלנטים אשר עונים על דרישות המשרה וצרכי החברה.

למידע נוסף מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר עם החברה.

 

אולי יעניין אותך גם:
FB