052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

סדנת גיוס - לינקדאין, רשתות חברתיות, חיפוש בולאני ועוד

 1. דף הבית
 2. מרכז ידע ומאמרים
 3. משאבי אנוש, גיוס ופיתוח מנהלים
 4. סדנת גיוס - לינקדאין, רשתות חברתיות, חיפוש בולאני ועוד
ראיונות עבודה

מדוע חשוב לעשות סדנאות גיוס

גיוס כישרונות מובילים הוא נשמת אפו של כל ארגון השואף להצלחה. ככל שהנוף העסקי הופך תחרותי יותר ויותר, חיוני לחברות לאמץ גישות חדשניות כדי למשוך, לבחור ולשמר את המועמדים הנכונים. כדי לטפל בהיבט הקריטי הזה של רכישת כישרונות, ארגונים פונים לסדנאות גיוס כדי לשפר את אסטרטגיות הגיוס והטכניקות שלהם. במאמר זה, נחקור את היתרונות והמרכיבים המרכזיים של סדנת גיוס שיכולה לעזור לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של מאמצי הגיוס שלך.

הדרכה בגיוס תוכן ופיתוח מיומנות מותאמים אישית

סדנת גיוס מעוצבת מספקת למשתתפים ידע ומיומנויות שערכן לא יסולא בפז כדי להצטיין באמנות גיוס הטאלנטים. על ידי שיתוף פעולה עם מאמנים מנוסים ומומחים בתעשייה, ארגונים יכולים להתאים את התוכן כדי להתמודד עם אתגרי הגיוס הספציפיים שלהם ולהתאים אותו ליעדים הארגוניים שלהם. מהבנת החשיבות של יצירת תיאורי תפקיד משכנעים ועד לעריכת ראיונות יעילים והערכת מועמדים, הסדנאות שלנו מתמקדות בפיתוח מיומנויות וכישורים הנדרשים לגיוס מוצלח משלב האפיון עד לשלב הראיונות.

הדרכה למגייסים - סביבת למידה אינטראקטיבית

סדנאות הגיוס מציעות סביבת למידה דינמית ואינטראקטיבית החורגת משיטות הכשרה מסורתיות. פעילויות מרתקות, משחקי תפקידים, מקרים ודיונים קבוצתיים מעודדים את המשתתפים להשתתף באופן פעיל, לחלוק חוויות וללמוד אחד מהשני. גישה שיתופית זו מטפחת תחושת אחווה בקרב מגייסים ומקדמת חילופי שיטות עבודה מומלצות, ובסופו של דבר משפרת את האפקטיביות הכוללת של תהליך הגיוס.

 

סדנה למגייסים ומגייסות - להתעדכן בטרנדים ובטכנולוגיה

תחום הגיוס נמצא בהתפתחות מתמדת, מונע מהתקדמות בטכנולוגיה וציפיות משתנות של המועמדים. סדנת גיוס מעניקה הזדמנות להתעדכן בטרנדים, הכלים והטכניקות העדכניות ביותר בתעשייה. ממינוף פלטפורמות מדיה חברתית ומערכות מעקב אחר מועמדים ועד לשילוב ראיונות וידאו ומשחקיות, המשתתפים יכולים לקבל תובנות לגבי שיטות עבודה חדשניות שיכולות לחולל מהפכה באסטרטגיות הגיוס שלהם.

הדרכה לאנשי גיוס - מיתוג מעסיק וניסיון של מועמדים

משיכת כישרונות מובילים הולכת יד ביד עם בניית מותג מעסיק חזק והבטחת חווית מועמד חיובית. סדנת גיוס מקצועית צריכה להדגיש את החשיבות של מיתוג מעסיק, לעזור לארגונים להגדיר ולהציג את הצעת הערך הייחודית שלהם בפני מועמדים פוטנציאליים. בנוסף, לשפוך אור על המשמעות של מתן חווית מועמד מגניבה ומרתקת לאורך תהליך הגיוס. על ידי התמקדות בהיבטים אלה, ארגונים יכולים ליצור יתרון תחרותי ולהשאיר רושם מתמשך על המועמדים.

מדידת הצלחה בסדנת סורסינג

אין לראות בסדנת גיוס עובדים כאירוע חד פעמי אלא כזרז לשיפור מתמיד. על ידי הגדרת יעדים ברורים והגדרת מדדי ביצועים מרכזיים (KPIs), ארגונים יכולים למדוד את הצלחת מאמצי הגיוס שלהם לאחר הסדנה. הערכות ופידבקים קבועים מאפשרים לנו חידוד מתמשך של אסטרטגיות גיוס, הסתגלות והתפתחות בתגובה לדינמיקה המשתנה של השוק ולהעדפות המועמדים.

סוגי הסדנאות והקורסים של קבוצת ברק:

 1. איך בונים פרופיל גיוס
 2. סדנת מיתוג מעסיק
 3. סדנת CHATGPT (בינה מלאכותית) למגייסים
 4. סדנת סורסינג למתחילים ומתקדמים
 5. סדנת ראיון עבודה
 6. לינקדין למתחילים ומתקדמים
 7. סדנאות בהתאמה אישית לארגון לפי צורך

מדוע כדאי לעשות סדנת גיוס עם קבוצת ברק

השקעה בסדנת גיוס יכולה להניב יתרונות עצומים לארגונים המבקשים לייעל את תהליכי רכישת הכישרונות שלהם. על ידי ציוד המגייסים במיומנויות, בידע ובכלים הדרושים, סדנאות אלו מעצימות אותם לקבל החלטות מושכלות, למשוך כישרונות מובילים ולתרום לצמיחה והצלחת הארגון הכוללת. ככל שנוף הגיוס ממשיך להתפתח, הישארות לפני העקומה באמצעות למידה ושיפור מתמשכים היא המפתח. אמצו את הכוח של סדנאות הגיוס ופתחו את מלוא הפוטנציאל של מאמצי הגיוס שלכם.

בקבוצת ברק אנו אוכלים ונושמים גיוס. יש לנו חברת השמה בקבוצה ואת כל הטריקים והטיפים שאנו מלמדים בסדנאות אנו מיישמים בפועל אצל העובדים שלנו.

רוצים לקבל הצעת מחיר על סדנה? רוצים סיוע בגיוס עובדים? השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.

אולי יעניין אותך גם:
FB