052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

גיוס למשרות אמבדד RT (מערכות משובצות) – חברת השמה

  1. דף הבית
  2. מרכז ידע ומאמרים
  3. משאבי אנוש, גיוס ופיתוח מנהלים
  4. גיוס למשרות אמבדד RT (מערכות משובצות) – חברת השמה
אמבדד

עולם ה-REAL TIME – גיוס עובדים

עולם ההנדסה בזמן אמת הוא עצום ומגוון, וככזה, יכול להיות לחברות קשה לדעת איזה סוג של מהנדס להעסיק. עם זאת, עם ידע מסוים על סוגי התפקידים השונים הקיימים בתחום זה, חברות יכולות להתאים טוב יותר את מאמצי הגיוס שלהן כדי למצוא את המועמד המתאים לתפקיד.

סוגי משרות הנדסה EMBBEDDED

מהנדס תוכנה משובץ: מהנדסים אלו מפתחים ומתכננים תוכנות למערכות משובצות, כגון מיקרו-בקרים ומיקרו-מעבדים. הם עובדים עם שפות תכנות כמו C ו-C++ ולעיתים קרובות יש להם ניסיון עם מערכות הפעלה בזמן אמת.

מהנדס חומרה: מהנדסים אלו מתכננים ומפתחים את רכיבי החומרה הפיזיים של מערכות משובצות, כגון מעגלים ומעבדים. יכול להיות שיש להם רקע בהנדסת חשמל או הנדסת מחשבים.

מהנדס מערכות: מהנדסים אלו מתכננים ומפתחים את הארכיטקטורה הכוללת של מערכת משובצת. הם עשויים לעבוד על שילוב רכיבים שונים של המערכת או אופטימיזציה של ביצועי המערכת.

מהנדס קושחה: מהנדסים אלו מתכננים ומפתחים תוכנה ברמה נמוכה המקיימת אינטראקציה ישירה עם רכיבי חומרה. הם עשויים לעבוד על פיתוח מנהלי התקנים.

מהנדס בדיקות: מהנדסים אלו מתכננים ומפתחים בדיקות כדי להבטיח שמערכות משובצות פועלות כהלכה. הם עשויים לעבוד על פיתוח תסריטי בדיקה אוטומטיים או נהלי בדיקה ידניים.

 

גיוס כוח אדם של מהנדסי אמבדד

בעת גיוס מהנדסים, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים הספציפיים של החברה והפרויקט העומד על הפרק. הנה כמה טיפים שיעזרו במאמצי הגיוס:

הגדירו את התפקיד: לפני שמתחילים במאמצי הגיוס, חשוב להגדיר את התפקיד ואת הכישורים והניסיון הספציפיים הנדרשים לתפקיד. זה יעזור למשוך את המועמדים הנכונים ולהבטיח שתהליך הגיוס יהיה יעיל.. השתמשו בלוחות דרושים: ישנם מספר לוחות דרושים המתמחים בתפקידי הנדסת מערכות משובצות. אלה יכולים להיות משאב מצוין למציאת מועמדים מתאימים.

השתתפות בכנסים ואירועים: השתתפות בכנסים ואירועים בתחום הנדסת מערכות משובצות יכולה להיות דרך מצוינת לפגוש מועמדים פוטנציאליים ולהתחבר לאנשי מקצוע אחרים בתעשייה.

השתמשו במדיה חברתית: פלטפורמות מדיה חברתית, כגון לינקדאין, יכולות להיות דרך מצוינת להתחבר למועמדים פוטנציאליים ולהציג משרות פנויות.

עבודה מרחוק: הנדסת מערכות משובצות הוא תחום שניתן לעשות מרחוק, אז שווה לשקול לפתוח את המשרה למועמדים שאינם מקומיים.

גיוס מהנדסי אמבדד עם קבוצת ברק

קבוצת ברק מגייסת לעולמות ההנדסה והתוכנה מעל עשור. אנו עובדים עם למעלה מ-500 לקוחות בישראל ובעולם במגוון רחב של משרות. רוצים לגייס איתנו? השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.

 

אולי יעניין אותך גם:
FB