052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

גיוס נציגי מכירות ואאוטסורסינג של מכירות

  1. דף הבית
  2. מרכז ידע ומאמרים
  3. מאמרים בנושא מוקדים טלפוניים
  4. גיוס נציגי מכירות ואאוטסורסינג של מכירות
בובה עם טלפון

קבוצת ברק מספקת שירותי מיקור חוץ לאנשי מכירות וגם משמשת כחברת השמה שיכולה לגייס נציגים מכירות למוקדים שלכם.

מכירים מישהו שלא רוצה למכור משהו?!...כל עסק מטרתו למכור, בין אם זה למכור מוצר, בין אם זה למכור שירות, בין אם זה למכור חוויה. זה אומר שאין עסק שיכול לצמוח, לשרוד ולהצליח מבלי שיהיו לו אנשי מכירות. על אחת כמה וכמה כשמדובר בגופים גדולים, למשל בעסקים שהם רשתות, חברות שהפעילות שלהן מקומית או ארצית וגם בינלאומית – מטרה של כל עסק היא לייצר מכירות וכמה שיותר, לייצר הכנסות, לייצר רווחים. תפעול שירות מכירות חיצוני הוא אחד הפתרונות היעילים ביותר, שיכול לבסס מנגנון מקצועי ויעיל בהתאמה מושלמת לעסק שלכם. האפשרות לשכור שירותים של מוקד טלמרקטינג במיקור חוץ, שיתפקד בשם העסק שלכם תוך שמירה על רוח העסק ואמנת-השירות שלו, תוך הצגת אמינות ומקצוענות שיובילו לביצוע מכירות בפועל – זו אפשרות שאין סיבה שלא להיעזר בה ,ותיכף נמנה את הסיבות לכדאיות הכללית והכלכלית שטמונה בה.

שירות מכירות חיצוני

כבעל/ת עסק/חברה ברור שהשאיפה שלכם היא להגיע לרף המכירות הגבוה ביותר, לייצר עסקאות ביושר ובהגינות (וכמה שיותר) ולהעניק ללקוחות תחושה של אמון ובטחון בקנייה שיבצעו אצלכם. מכירה היא תהליך שיש מאחוריו תורה מגובשת, הוא כרוך בגיבוש אסטרטגיה וטקטיקה, בשיטות שכנוע, במיומנות של שיטות 'סגירה' (מי אמר "חצי נלסון" ולא קיבל?!) בגיוס כח אדם מתאים, בהכשרות ובהדרכה של נציגי המכירות - כל אלה כרוכים בעלויות גבוהות ובהשקעת זמן ומשאבים. סביר להניח שלכם כבעלי העסק אין את הזמן להתעסק עם המערך הזה, ואין ספק שחברה שמתמחה בתפעול מוקד מכירות וטלמרקטינג במיקור חוץ תוכל לעשות את זה למענכם על הצד במקצועי והיעיל ביותר, הרבה יותר מאשר אם אתם תיקחו את הפרויקט הזה בעצמכם על אחריותכם-בלבד.  

כשקבוצת ברק תנהל עבורכם את מוקד המכירות, שהלקוחות שלכם יקבלו מענה טלפוני אדיב, נעים, שמוביל מכירה באופן חלק וטבעי. זו ההזדמנות שלכם 'על הדרך' גם לבסס תדמית חיובית לעסק.

 

מוקד טלמרקטינג במיקור חוץ

מהם היתרונות שטמונים עבורכם ועבור העסק שלכם בהפעלה של מוקד מכירות באאוטסורסינג? מעל לכל, מדובר בחסכון בזמן ובחסכון במשאבים, מעצם העברת המשימה לידיים המקצועיות ביותר.

* הפעלת מוקד מכירות במיקור חוץ תגייס למען העסק שלכם את אנשי המכירות המתאימים ביותר לתפקיד, אחרי תהליך של 'סינון והתאמה'. אין ספק שחברה מתמחה שעוסקת בהפעלת מוקדי מכירות במשך שנים יודעת לבחור נכון אנשים נכונים לתפקידי מכירה. איתור אנשי מכירות טובים הוא מלאכה לא קלה, וכמובן שחברה שכבר פועלת שנים בתחום מביאה יתרון מובהק במובן הזה, מה גם שיש לה הון-אנושי זמין יותר, שכבר עסק בזה ומיומן לזה.

* חברה שתנהל עבורכם מוקד טלמרקטינג במיקור חוץ תכשיר את נציגי המכירות בהתאם ל'רוח המותג' שלכם, בהתאם לשפה של העסק ולסטנדרטים שהגדרתם עבורו, הם יתפקדו בשימכם כאילו הם מתוך העסק (ולא גורם חיצוני) הם ייצגו אתכם בכבוד ובאמינות וישמשו 'שגרירי מכירות' אמינים ויעילים.

* הזמינות של מוקד מכירות באאוטסורסינג היא גבוה מאוד וגמישה ביותר, בהתאם לצורכי העסק שלכם. כך למשל אם קהלי המטרה שלכם זמינים יותר בשעות הערב, אז תוכלו לבחור להפעיל יותר נציגי מכירות במוקד בשעות הערב. אם הקהל שלכם יושב גם בחו"ל ויש שעות-פעילות שונות בין ישראל למדינה הרלבנטית, החברה שתנהל עבורכם את מוקד המכירות תוכל להתאים את פעילות נציגי המכירות לשעות הפעילות בחו"ל.

* חברה מקצועית שתפעיל עבור העסק שלכם מערך מכירות במיקור חוץ, מצוידת מן הסתם במערכות מידע מתקדמות, במערכות CRM ובאמצעים טכנולוגיים שמייעלים את עבודת אנשי המכירות ומסייעים להם להגיע להישגים גבוהים, לביצוע מספר גדול של מכירות, להעלאת כמות העסקאות. חשוב להבין שמערכות טכנולוגיות מהסוג הזה הן יקרות מאוד, דורשות ידע רב והתאמה לכל עסק – ואת כל זה יכולה לספק רק חברה שזו ההתמחות שלה.

* אל תשכחו שכל לקוח חדש שמצטרף ללקוחות הפעילים של העסק שלכם הוא סוג של 'שגריר' שלכם שיכול להמליץ עליכם, אל תשכחו שכל מכירה שהעסק שלכם מבצע היא כרטיס עתידי למכירה נוספת. גם מהסיבות האלו חשוב שמי שמבצע עבורכם את המכירות בעסק יהיה בעל כישורים לטפל ב'התנגדויות' ולמנף אותן לביצוע עסקה ובעל יכולת להוביל את תהליך שיחת המכירה לתהליך של מכירה בפועל, מיומן, מקצועי ואדיב. כשחברה שמתמחה בשירות מכירות חיצוני תפעיל עבור העסק שלכם את מערך המכירות מובטחת לכם רמה גבוהה מאוד של נציגי מכירות, כמו גם תוצאות מעולות בסגירת עסקאות בפועל.    

קבוצת ברק תדע לאתר ולהכשיר את נציגי המכירות הטובים ביותר עבור העסק שלכם ולהתאים אליו את פעילותם באופן מקסימלי Tailor made. רק נציגי מכירות שנבחרים בקפידה ומנוהלים בקפידה יודעים 'לספק את הסחורה' ולהרים את רף העסקאות גבוה למעלה.

אאוטסורס מכירות

אם נסכם את היתרונות של תפעול מוקד מכירות באמצעות מיקור חוץ, אין ספק שהתועלת במהלך כזה ברורה. כבעלי עסק/חברה תוכלו לשחרר את עצמכם מהתעסקות מסורבלת עם גיוס אנשי מכירות, הדרכות, הכנת משכורות, תזמון משמרות, וכך הלאה. תוכלו להיות פנויים לניהול העסק בשוטף, מתוך ידיעה שיש מי שעושה עברוכם את העבודה - את המכירה - על הצד הטוב ביותר.  

 

רוצים לגייס אנשי מכירות ו/או פרטים על מוקד מכירות חיצוני?

השאירו לנו פרטים בתחתית העמוד, נחזור אליכם ונשמח לסייע.

 

אולי יעניין אותך גם:
FB