052-4423268
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

גיוס עובדי מעבדה לתחום הביוטק – חברת השמה בתחום

  1. דף הבית
  2. מרכז ידע ומאמרים
  3. משאבי אנוש, גיוס ופיתוח מנהלים
  4. גיוס עובדי מעבדה לתחום הביוטק – חברת השמה בתחום
מבחנה

השמת עובדי מעבדה

התחום הביוטכנולוגי, המשמש כשטח חקר, פיתוח וייצור טכנולוגיות בינה מלאכותית על בסיס מערכות ביולוגיות, התפתח בשנים האחרונות לתחום חשוב ומבריק. בשל חדשנותו וטכנולוגיותיותו, התחום זה דורש אנשים מיומנים ומקצועיים עם ידע מתקדם בתחום הביולוגיה והטכנולוגיה. אחת התחומים המרכזיים בתחום הביוטכנולוגיה הוא גנטיקה וביולוגיה מולקולרית, המהווה את מובניו של התחום. במאמר זה, נסביר על האופציות והצעדים לגיוס עובדי מעבדה לתחומי הביוטכנולוגיה, ונציין כמה מהגורמים המשפיעים על הדרישה הגבוהה לכוח אדם מיומן בתחום.

חברות ותעשיות שמגייסות עובדי מעבדה

חברות ביוטכנולוגיה ופרמצבטיקה: החברות המתמחות בפיתוח תרופות, ביומטריה, גנומיקה ועוד, דורשות מעבדים מיומנים לניסויים מעבדתיים ובחינה של דגני מבחן.

מכון מחקר ואוניברסיטאות: המכונים האקדמיים ומכוני המחקר הן מקורות חשובים לגיוס מדענים מיומנים עם ידע מתקדם בתחום.

סטארטאפים בתחום הביוטכנולוגיה: הסטארטאפים החדשים בתחום הביוטכנולוגיה דורשים מעבדים מיומנים עם היכרות מעמיקה בתהליכי הפיתוח והניסוי.

חברות פארמה ותעשיית הביוטכנולוגיה: גם חברות התעשייה הגדולות, שהוקמו לפני שנים, דורשות אנשים מיומנים לתפקידים מגוונים כמו בחינוך

גיוס עובדי מעבדה עם קבוצת ברק

קבוצת ברק מגייסת לתעשיית הביוטק מעל 10 שנים. אנו עובדים עם חברות ייעוץ, סטארטפים בתחום המדיקל, חברות תרופות וחברות יצרניות. אנו מספקים שירותי גיוס בתחום במגוון מסלולים מותאמים אישית לצרכי הלקוח.

 

רוצים לגייס איתנו עובדי מעבדה ועוד משרות ביוטק? השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.

אולי יעניין אותך גם:
FB