053-3348847
לייעוץ או גיוס עובדים השאירו פרטים

 

 

גיוס למשרת אבטחת איכות – חברת השמה הבטחת איכות

  1. דף הבית
  2. מרכז ידע ומאמרים
  3. משאבי אנוש, גיוס ופיתוח מנהלים
  4. גיוס למשרת אבטחת איכות – חברת השמה הבטחת איכות
אבטחת איכות

כשמדובר בייצור של מוצרים ושירותים איכותיים, אחד הגורמים המרכזיים הוא אבטחת האיכות. אבטחת איכות היא התהליך שבו נכתבים ומשוקללים התקנים והכללים המוסמכים, על מנת לוודא שהמוצרים והשירותים עומדים בתקנים, דרישות הלקוח ובדרישות החוקיות. כדי להבטיח איכות גבוהה, משתמשים באיש אבטחת איכות – מומחה שמעניק את ההכוונה והמענה לתהליך המורכב והחשוב הזה.

עולמות בהם פועל איש אבטחת איכות

תעשיית הייצור: בתעשיית הייצור, איש אבטחת האיכות הוא האחראי למעקב אחרי התהליכים והפעולות בקו הייצור, על מנת לוודא עמידה בתקנים והנהלים המותאמים לאיכות המוצר.

תחום ביוטק, פיתוח והמחקר: בתחום זה, איש אבטחת האיכות בודק את התהליכים הפנימיים של פיתוח המוצר או השירות ומוודא שהם עומדים בדרישות האיכות הנדרשות.

תחום השירותים: בסביבות השירות, איש אבטחת האיכות בודק את תהליכי אספקת השירות ומוודא שהם עומדים בתקנים הנדרשים ומספקים את האיכות הגבוהה.

חשיבותו של תפקיד הבטחת איכות

איש אבטחת האיכות נוהג לשמור על כלל התהליכים הקשורים לאיכות המוצר או השירות. הוא בקר האיכות, בודק תקנים, מנהל תיקי בקרת איכות, ניהל תהליכי השדרוג ונוהל בקרות איכות במהלך הייצור או השירות. גם כשהדברים לא מתנהלים כראוי, איש אבטחת האיכות מציע פתרונות ושיפורים לתהליכים ולפעולות.

גיוס אנשי אבטחת איכות עם קבוצת ברק

הבחירה הנכונה בחברת השמה היא חיונית למציאת אנשים מתאימים לתפקידים מורכבים כמו אבטחת האיכות. קבוצת ברק היא חברת השמה מומחית, המציעה שירותי השמה מקצועיים ויעילים בתחומי האיכות וההנדסה. אנו עובדים עם מאגר רחב של מועמדים מקצועיים ומיומנים, המתאימים לכל סוגי התפקידים הקשורים לאבטחת איכות.

 

רוצים שנסייע לכם בגיוס למשרת אבטחת איכות? השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.

אולי יעניין אותך גם:
FB